Testimonials

Client responses

Thank you, Malgorzata for the outstanding realization of the Photo-Art's website. Those of you, who are in need of a homepage, Szymala is the one I recommend.

Chris GorskiPhoto-Art

Dodaj referencje

Add your opinion

Zaangażowanie oraz ciekawe pomysły to największe atuty Pani Małgorzaty. Całości dopełnia odpowiedzialność i terminowość oraz bardzo dobry kontakt, co daje nam w efekcie wszystko czego byśmy oczekiwali nie tylko od firmy projektującej strony ale od każdego rodzaju usługi. Polecam!

Marcin KrólNANOstudio

Chciałam podziękować Pani Małgosi za fachowe, profesjonalne wykonanie mojej strony. Jest czytelna , przejrzysta i podoba się wszystkim. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy.

Agnieszka WagnerStylizacja*PL

Pani Małgorzata Szymala przy pracy nad stroną internetową dała się poznać, jako osoba kompetentna i odpowiedzialna. Efekt współpracy przerósł nasze najśmielsze oczekiwania.
Jest osobą otwartą na twórczą krytykę. Jej zdolności twórcze, zmysł estetyczny oraz otwarty umysł pozwalają na stworzenie oryginalnego dzieła zgodnego z oczekiwaniami.

Agnieszka Stolarz Crazy Pixel*PL

Z p. Małgosią to już drugi projekt wspólnie wykonany i tak jak poprzednio, wywiązała się z tego zadania perfekcyjnie. Doskonale wyczuwa moje intencje, co owocuje szybkim i kompletnym wykonaniem zleconej pracy. Życzę p. Gosi dalszych sukcesów zawodowych.

Joanna KłosTraveland

Zarząd Klubu Sportowego Sprint bardzo dziękuje Pani Małgorzacie Szymali za wspaniałą stronę naszego Klubu. Strona miała na celu odświeżenie wizerunku oraz dostosowanie do najnowszych standardów. Współpraca układała się doskonale, pani Małgorzata była otwarta na nasze uwagi, z dużą wyrozumiałością wysłuchała naszych oczekiwań. Jesteśmy stroną zachwyceni. Bardzo za nią dziękujemy.

Zarząd Klubu UKS Sprint