© webmaster.legnica.pl

Małgorzata Szymala, Legnica, projektowanie stron www

Oferujemy profesjonalne tworzenie stron internetowych wykorzystując najnowsze standardy. Naszym klientom oferujemy: - wizytówki internetowe - Strony WWW (HTML/CSS, JS, PHP) - strony w technologii flash - portale/serwisy CMS - sklepy internetowe - pozycjonowanie stron W ramch bezpłatnych usług dodatkowych proponujemy rejestrowanie domen (adresów internetowych) oraz uruchomienie i konfigurację hostingu.

OFERTA

Strona internetowa

Strona w technologii HTML/CSS, JS, php Strona w technologii Flash W ramach tej oferty Klient otrzymuje stronę wykonaną według indywidualnego projektu graficznego, ściśle dostosowanego do potrzeb, wymagań i oczekiwań. Projekt wykonujemy na podstawie materiałów dostarczonych w formie elektronicznej (treści, zdjęcia, sugestie itp.)

Wizytówka internetowa

Najprostsza wersja strony internetowej. Strona taka może być początkiem rozbudowanej strony internetowej. Jest to jedna strona zawierająca podstawowe informacje, bez żadnych podstron.

Strona/portal CMS (System Zarządzania Treścią)

CMS umożliwia edycję zawartości strony użytkownikowi, który nie posiada wiedzy o tworzeniu stron lub też jego wiedza jest w stopniu minimalnym. Jest to duża wygoda przy częstym wprowadzaniu zmian na stronie, nawet dla kogoś kto posiada takie umiejętności. System niezbędny przy budowie sklepów internetowych, for, blogów, systemów ogłoszeniowych i zaawansowanych systemów do kontaktu z klientem lub zarządzania firmą i projektami.

Sklep internetowy

Nasze sklepy internetowe cechuje prostota obsługi i łatwość nawigacji dla Twojego Klienta. Dzięki temu potencjalny Klient może zapoznać się z Twoją ofertą i z łatwością dokonać zakupu.

KONTAKT

Małgorzata Szymala tel. 600 459 667 e-mail: m.szymala@gmail.com